SiMBA SiMBA Centrum

SiMBA

Centrum Zabawy i Edukacji

* ul. Pułaskiego 36/1 * 33-100 Tarnów * tel:14 62 77 142 * kom:506 993 943 *

Copyright © 2012-2018 by www.simbacentrum.pl - Graphic Design by rtadek. All Rights reserved.

***********************
www.simbacentrum.pl
kontakt@simbacentrum.pl

KLUB MALUCHA Happy.SiMBA
SZKOŁA JĘZYKOWA - KOREPETYCJE
ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE
PRZYJĘCIA URODZINOWE
PLAC ZABAW - WYPOŻYCZALNIA KOSTIUMÓW
TŁUMACZENIA - OGNISKA i USŁUGI PRZEWODNICKIE
SiMBOWE filmiki (na nowej stronie lub zakładce)

KLUB MALUCHA Happy.SiMBA

"Co zaś do dzieci – przekonanie, że wszyscy jesteśmy od nich mądrzejsi jest tylko i wyłącznie stereotypem nie znajdującym pokrycia w praktyce. Dziecko jest w stanie przez kilka tygodni nauczyć się języka – żaden dorosły tego nie potrafi."

Eric Emmanuel Schmitt

Anglojęzyczny Klub Malucha Happy.SiMBA jest miejscem, gdzie dzieci w wieku od dwóch do sześciu lat mogą brać udział w zabawach i zajęciach prowadzonych wyłącznie w języku angielskim.

Inspiracją do stworzenia Klubu Malucha stał się naturalny talent, który pozwala małym dzieciom szybko i bez wysiłku uczyć się nowych języków. Dzięki tej umiejętności maluch może poznać angielski tak samo dobrze, jak swój język ojczysty.

Zajęcia prowadzone są metodą naturalną, której główne założenia oparto na tym, by procesy poznawcze, emocjonalne i fizyczne, a także gry i zabawy, w których udział będzie brało Państwa dziecko odbywały się w języku angielskim.

Mała grupa (maksymalnie 8 dzieci) oraz stały harmonogram zajęć sprawią, że Państwa pociecha bardzo szybko odnajdzie się w naszym angielskim środowisku. Powtarzalność zajęć da dziecku poczucie bezpieczeństwa oraz bardzo szybko pozwoli mu wyrobić sobie odpowiednie nawyki językowe, które będą potrzebne w danej sytuacji.

W NASZYM KLUBIE RODZICE MOGĄ ZAPISAĆ DZIECI DO DWÓCH GRUP;

  1. MALUCHY (dzieci w wieku ok. 3 lat) „Lewki”
  2. GRUPA STARSZA (dzieci w wieku 4-6) „Lwy”

W ramach planu oferujemy:

Program nauczania realizujemy w oparciu o programy dopuszczone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Anglojęzyczny Klub Malucha powstał z myślą o rodzicach którzy pragną, by ich dziecko władało językiem angielskim na równi z językiem ojczystym. Jest to również idealne rozwiązanie dla dzieci i rodziców spoza granic Polski, którzy nie znają polskiego, a chcą, by ich pociecha rozpoczęła edukację przedszkolną bez niepotrzebnego stresu.

Lokal jest kolorowy i przytulny. Znajdują się w nim: tablica multimedialna, niezbędne materiały dydaktyczne, zabawki i przybory. Klub Malucha Happy.SiMBA to przestrzeń kameralna i bezpieczna. Zapraszamy!

Szczegóły dotyczące Klubu Malucha Happy.SiMBA znajdziecie Państwo tutaj
Cennik Klubu Malucha Happy.SiMBA znajdziecie Państwo tutaj

:góra:


SZKOŁA JĘZYKOWA Dzieci posiadają naturalny talent do nauki języków. W naszej szkole uczymy dzieci wybranego języka od drugiego roku życia. Prowadzimy zajęcia w małych grupach 4-8 osobowych, ponieważ chcemy aby nauczyciel miał czas dla każdego. Zajęcia dla dzieci, szczególnie dla tych najmłodszych prowadzone są w formie zabawy. Maluchy siadają z nauczycielem na podłodze, starają się go naśladować, powtarzając kolejne ćwiczenia. Nauczyciel zwraca się do dzieci tylko w wybranym języku. Dzieci powtarzają za nauczycielem najpierw słowa, potem całe frazy dokładnie tak samo, jak uczyły się swojego ojczystego języka. Nasze zajęcia sprawiają, że mówienie w języku obcym staje się dla dzieci oczywiste. Dla starszych dzieci wprowadzamy naukę czytania i pisania. W każdej grupie wiekowej dbamy o to, aby nasi uczniowie jak najwięcej mówili. Najważniejszą oraz najtrudniejszą umiejętnością w znajomości języka jest komunikacja i dlatego największą wagę przywiązujemy do umiejętności MÓWIENIA w języku obcym i radzeniu sobie we wszystkich sytuacjach życiowych.

Organizujemy również kursy języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych.

Podczas zajęć istnieje możliwość skorzystania z opieki nad dziećmi uczestników w sali zabaw. Kursy są adresowane zarówno do tych, którzy rozpoczynają naukę jak i do tych, którzy ją kontynuują.

Zapisy do grup – podstawą zakwalifikowania do grupy jest napisanie testu poziomującego i odbycie krótkiej rozmowy (nie dotyczy to osób rozpoczynających naukę od poziomu podstawowego).

Szczegóły oraz cennik kursów znajdziecie Państwo tutaj.

Krótka relacja filmowa z naszych zajęć tutaj.

:góra:


KOREPETYCJE dla uczniów szkół podstawowych, i szkół średnich.

SiMBA KOREPETYCJE

KOREPETYCJE - Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami już dziś!
Pomożemy Ci w nauce:

Języka niemieckiego
Języka angielskiego
Języka rosyjskiego
Matematyki
Fizyki
Chemii
Będą z Tobą pracować mili i fachowi korepetytorzy; ceny są przystępne;
SiMBA Centrum Zabawy i Edukacji, ul. Pułaskiego 36/1, 33-100 Tarnów
Tel: 14 62 77 142; 506 993 943; e-mail: kontakt@simbacentrum.pl

GWARANTUJEMY SUKCES !!!

Cennik korepetycji znajdziecie Państwo tutaj

:góra:


PRZYJĘCIA URODZINOWE

„Pchła Szachrajka w karnawale objeżdżała wszystkie bale”

Jan Brzechwa

Urodziny, imieniny, bale z różnych okazji, zabawy andrzejkowe lub karnawałowe to fantastyczna okazja by spotkać się z przyjaciółmi i przyjemnie spędzić czas w miłej atmosferze. Stworzenie przyjaznej, domowej atmosfery jest dla nas najważniejsze. Standardowa impreza trwa 2 godziny, podczas których dzieci uczestniczą w przyjęciu odbywającym się w specjalnie przygotowanym kolorowym pokoju oraz aktywnie i wesoło spędzają czas na placu zabaw. Rodzice mogą przebywać z dziećmi lub spędzić czas we własnym gronie. W razie zainteresowania ze strony klienta zapewniamy możliwość wynajęcia animatora, zamówienia poczęstunku, tortu urodzinowego, zamknięcia lokalu na wyłączność lub przedłużenia imprezy.

Szczegóły oraz cennik urodzin znajdziecie Państwo tutaj

Piraci w akcji (filmik) tutaj.

:góra:


PLAC ZABAW

"W czasie deszczu dzieci się nudzą" - więc w SiMBIe niech się potrudzą.

Najmłodsi mogą bezpiecznie bawić się w pomieszczeniu pełnym rozmaitych zabawek, pluszaków i softplayów. Dzieci znajdą tam również basen z piłkami, zjeżdżalnię, domek dla lalek, kącik do rysowania. Pomieszczenie posiada kolorowy sprzyjający zabawie wystrój. Naszym celem było zapewnienie jak najlepszej aktywnej i bezpiecznej rozrywki wszystkim uczestnikom zabawy.

Cennik placu zabaw znajdziecie Państwo tutaj

:góra:


WYPOŻYCZALNIA KOSTIUMÓW

„Wspomnienia jeszcze nigdy nie były tak kolorowe!”

W swojej ofercie posiadamy kostiumy karnawałowe, a także na jasełka i przedstawienia szkolne oraz wiele innych. Istnieje również możliwość wypożyczenia strojów dla dorosłych. Po wcześniejszym zamówieniu (z tygodniowym wyprzedzeniem) możemy przygotować kostium na zamówienie.

Cennik wypożyczalni znajdziecie Państwo tutaj

:góra:


TŁUMACZENIA

Tłumaczenia w kombinacjach językowych angielski – polski i polski – angielski; terminowo, fachowo i w przystępnych cenach.

Cennik tłumaczeń znajdziecie Państwo tutaj

:góra:


USŁUGI PRZEWODNICKIE PILOTOWANIE WYCIECZEK (OGNISKA)

Licencjonowany przewodnik poprowadzi wycieczkę po Tarnowie (także po angielsku i niemiecku) wybranym szlakiem (renesansowym, węgierskim - gen. Józefa Bema, żydowskim, niepodległości) lub po okolicy. Możemy również zaproponować miejsce na ognisko np. klasowe dla grupy do 30 osób i pomoc w jego zorganizowaniu

Cennik usługi znajdziecie Państwo tutaj

:góra: